---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- A Story of LaLa’s Promotion 2010 (Çin) - Asya Dizileri
 1. A Story of LaLa’s Promotion 2010 (Çin)

  A Story of LaLa’s Promotion 2010 (Çin)

  İMDb : 5.0 30 Bölüm

  Du Lala, küçük bir pazarlama firmasında giriş seviyesi bir çalışandır. Bir kariyer fuarı sırasında DB'nin (büyük firma) pazarlama direktörü Wang Wei'nin dikkatini çekmeyi başardı, ancak İK üzerinde komik ama rahatsız edici bir izlenim bıraktı. İlişkilerde son derece saftır ve herkesin içindeki iyiliği görmeye çalışır. Lala'nın en büyük özelliği, aynı zamanda rütbe kazanmaya ve onu alt etmeye çalışan iş arkadaşlarıyla arkadaş olmaya çalışmasıdır. Tüm dizi boyunca Lala, DB'deki konumunu ve değerini arayan bir birey olarak olgunlaşır. Wang Wei, DB'nin pazarlama direktörüdür. Wei, başlangıçta hem firma hem de sektörde prestijli bir konuma sahiptir. Bir playboy olarak kötü şöhretli karizmatik becerileriyle tanınır. Lala ile tanıştıktan ve onun sevimli ama bazen sinir bozucu derecede saf yollarını gördükten sonra, değişir ve sırf onun için istikrarlı bir yaşam kurmaya çalışır. Eski karısı Daisy'nin geçmişiyle ilgili birçok sırrı var. Onu gerçekten sevmesine rağmen sürekli olarak Lala ile dalga geçmeyi seviyor.
  9.0
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   4.230

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    nesrin 14 Mayıs 2021 19:21:30

  çok tatlı bir dizi…

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.