---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- A Tale of Thousand Stars 2021 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. A Tale of Thousand Stars 2021 (Tayland)

  A Tale of Thousand Stars 2021 (Tayland)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Gönüllü bir öğretmenin trajik bir kazada ölmesinin ardından kalbi Tian'a nakledilir. Bağışçının hayatını, sırlarını ve ilgi alanlarını ortaya çıkaran bir dizi günlük girişiyle öğrenir. Orman Şefi Phupha ile bin yıldız sayma sözü de buna dahildir. Tian daha sonra ayak izlerini takip etmeye ve sözünü yerine getirmeye karar verir. Şimdi kendisi yeni bir gönüllü öğretmen olan Tian, başlangıçta ona soğukkanlılığını veren Phupha ile arkadaş olmaya çalışır. İkili yavaş yavaş yaklaştıkça, Tian yeni kalbinin memurun yanına her yaklaştığında hızla attığını fark etti. Kalbin önceki sahibi gibi, Tian yardım edemez ama Phupha'ya aşık olur. Tehlikeli bir zeminde yürümeye devam ederken, yine de bin yıldız vaadini yerine getirebilir mi?
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.795

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.