---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Advance Bravely 2017 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Advance Bravely 2017 (Çin)

  Advance Bravely 2017 (Çin)

  İMDb : 5.0 30 Bölüm

  Zengin ve ünlü bir soydan gelen Xia Yao, yeni bir sayfa açmış bir playboydur. Yuan Zong, taburcu edildikten sonra bir koruma eğitim şirketi açan özel kuvvetlerden eski bir askerdir. Yuan Ru, Yuan Zong'un küçük kız kardeşi Xia Yao'nun cazibesine kapıldı, ancak dikilen engellerini kaldıramadı, yardım için Yuan Zong'a geldi. Ancak Xia Yao ve Yuan Zong, Yuan Ru'nun beklediğinden daha yakınlaşır.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   3.991

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.