---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bawang Putih Berkulit Merah 2020 (Endonezya) - Asya Dizileri
 1. Bawang Putih Berkulit Merah 2020 (Endonezya)

  Bawang Putih Berkulit Merah 2020 (Endonezya)

  İMDb : 5.0 11 Bölüm

  Onlarca yıl önce, hamileyken kocası tarafından terk edilen Nora (Devi Lanni), aynı zamanda doğum yapmak isteyen kocasının sevgilisiyle birlikte gitmek için yola çıkar. Nora'nın kalbi çok kırık. Bebeği doğduğunda, aniden Nora'nın eski kocası, doğum sırasında öldüğü anlaşılan genç karısından bir bebek getirmek için geri döndü. Nora'nın eski kocasından, Nora'dan ikinci karısının kızına bakmasını istemesini isterken. Nora şok oldu, ama iyi kalpli olduğu için bebeği kabul etti ve onunla ilgilendi. Bir yıl sonraya kadar kocası öldü. İyi kalpli Nora, okuldan beri Nora ile birlikte yaşayan baldızı Linda'nın yardımıyla Anna ve Eliza'ya iyi davranacağına içtenlikle söz verir.
  6.6
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    5.0   5.077

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Sude 30 Mayıs 2021 18:07:55

  Aziz bey bu dizinin cevirisi var mı? destined to love you 2015 çin dizisi. Her yere baktım bulamadım. Normlde Çin dizilerinin cevirisi kolay bulunurdu.

  • avatar
     admin 30 Mayıs 2021 21:35:42

   Çevirisi var görünüyor.Senkronunu ontrol etmem lâzım.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.