---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Be Yourself 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Be Yourself 2021 (Çin)

  Be Yourself 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Dört genç kadın üniversitede hayata başlar. Sıkı dost olmalarına rağmen, hemen hemen her konuda çok farklıdırlar. Xia Lang Lang, erkeksi, inatçı ve son derece mantıklı. Ancak üçüncü basamak eğitim yolculuğuna başladığında, kendisinin de daha yumuşak bir yanı olduğunu ve bu romantizmin hayatında bir rol oynayabileceğini keşfeder. Bu arada, Huang Fu Shu Min her zaman kendi hikayesinin kahramanıdır. Sevimli ve bağımlı davranmak onun güçlü yanı ve bağımsızlık hiç aşina olduğu bir şey değil. Ancak çok geçmeden üniversite yolculuğunun onu bağımsızlığa giden yolda götürebileceğini anlar. Bir de varlıklı bir aileden gelen, zeki bir genç kadın ve ünlü bir güzellik olan Fan Xiao Yu var. Ama derinlerde bir yerde özgür olmak istemesine rağmen, ailesinin isteklerine saygı duyarak her zaman çizgiyi tuttu. Bir öğrenciyle iş dünyasını keşfetmeye başladığında, henüz özgürlüğe ve belki de romantizme kavuşabileceğini fark eder. Dörtlüyü her zaman yaşının ötesinde olgunmuş izlenimi veren Yang Jia Qian tamamlıyor. Ama artık öne çıkmaya hazır bir dizi gizli düşünce ve duyguya sahip, artık ailesinin gözetimi altında değil.
  8.6
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    5.0   4.727

Background
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Leyla Sarı 20 Ağustos 2021 17:31:47

  İyi günler acaba Stealth Walker Çin dizisinin altyazısı varsa verebilir misiniz şimdiden teşekkürler

 2. avatar
    Leyla Sarı 20 Ağustos 2021 19:19:44

  Özür dilerim bakmadım teşekkürler ilgilendiğiniz için

 3. avatar
    Sevgi 20 Ağustos 2021 19:53:02

  The oath of love dizisini çevire bilir misiniz

  • avatar
     admin 20 Ağustos 2021 21:06:26

   The oath of love ‘ın altyazısı yok.

   • avatar
      Sevgi 20 Ağustos 2021 21:32:00

    Rica etsem takip eder misiniz çıkınca yükleyin lütfen

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.