---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Beauty From Heart 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Beauty From Heart 2021 (Çin)

  Beauty From Heart 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 45 Bölüm

  Eğlence endüstrisindeki plastik cerrahiye içeriden bir bakış, gençliğin, cesaretin ve korkusuzca ilerlemenin hikayesini anlatıyor. Tao Xiao Ting ve Tao Xiao Di, büyük şehre daha iyi bir yaşam için çok çabalamaya gelen ikiz kardeşlerdir. Xiao Ting her zaman ısrarcı ve çalışkan olmuştur, ancak ablası Xiao Di güzelliğini kullanarak kestirmeden gitmek ister. O andan itibaren iki farklı hayat sürerler. İş dahisi Lian Sheng, Ounuo mağazasının yaklaşmakta olan satın almasıyla ilgili krizi çözmek için Çin'e geri dönmek üzere görevlendirildi. Hemen yanlış adım atmalarına rağmen Tao Xiao Ting ile bir toplantıya götürür. Bu arada Xiao Di, gözünü Ounuo'nun genç patronu Chou Ying Shu'ya dikmiştir. Liang Sheng, Xiao Ting'in zorlukların üstesinden gelme konusundaki dirençli ruhuna tanık olur ve ona karşı tutumu güvensizlik, aşağılama ve alay etmekten samimi bir takdir, çekicilik ve sevgiye dönüşür. Xiao Ting'in etkisi altında, Xiao Di, dünyanın yüzeysel görünümler etrafında dönmediğini anladı.
  8.8
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    5.0   4.468

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Minah 26 Ocak 2021 23:39:24

  Aziz Bey , Love Script dizisini yayınlamayı düşünüyor musunuz ? Ne kadar süre sonra yayınlanabilir

  • avatar
     admin 26 Ocak 2021 23:47:18

   Love Script’in 2 bölümünün altyazısı var.10 gün arayla altyazılar geldi ve başka gelmedi.Bu yüzden eklemiyorum.

 2. avatar
    Esoş 28 Ocak 2021 21:00:42

  Aziz bey The confidence dizisini yüklemeyi düşünüyomusuın o diziyi çook merak ediyom lütfen biran önce yüklemeye çalışırmısınız?

  • avatar
     admin 28 Ocak 2021 21:55:12

   Çin dizisini kastediyorsanız ne videoları ne de altyazıları var.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.