---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Blue Love - Asya Dizileri
 1. Blue Love

  Blue Love

  İMDb : 5.0 32 Bölüm

  Drama, aynı adı taşıyan romana dayanıyor, ki esas olarak kahraman Yu Jia ve Meng Heping ve Yong Zhengdong'un katlanmış ve dönüşleriyle ilgili. Bayan üniversite öğrencisi Yu Jia ve Meng Heping aşık olmuşlardı, ancak Meng Heping’in annesi kararlı bir şekilde ona karşı çıktı. İyi zamanlar boyunca Meng Heping'ten ayrıldı ve Meng Heping yurtdışına çıktı. İyi ailesiyle tanışan Fu Jiazi beklenmedik bir şekilde hastaneye kaldırıldı, iyi durumda ziyarete gitti ve hastanede Meng Heping ile tekrar bir araya geldi. Meng Heping'in Yong Zhengdong'un küçük saçları olduğu ortaya çıktı. Meng Heping’in yeniden ortaya çıkmasından kaynaklanan acılardan kurtulmak için Jiazheng ve Qu Zhengdong temas halindeydi. Qi Zhengdong, aniden mide krampları ile hastaneye girdi ve aslında mide kanseri olduğunu öğrendi. Sessizce huzur ve iyi günler bırakmayı seçmeye kararlıdır. İyi zaman, nereye gideceğini bilmeyen Yong Zhengdong'u aramaya başladı. İyi dönem sonunda Yong Zhengdong'u buldu ve ona aşık olduğunu söyledi. Zhengdong fazla vakti olmadığını biliyor ve kendisi için çok değerli olan mülkleri geri kazanmasına yardım etmek istiyor. Varış noktasına en iyi zaman geldiğinde, Zhengdong’un ona geri dönmek için istekli olduğu eski evin anahtarlarını verdiğini gördüm. İyi dönemde kapıyı açtım ve Zhengdong’un masadaki notunu gördüm: “İyi günler, sonunda eve gitmeni bekledim. Zhengdong.” Sen Jia dönemi kağıdı sıkıca tuttum ve gözyaşlarına boğuldu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.994

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    cigdemcelik 19 Kasım 2019 16:21:38

  https://youtu.be/3o-Py6g_chA bu diziyide listenize alıp çevire bilirmisiniz sayın admin kolay gelsin iyi calışmalar

 2. avatar
    cigdemcelik 19 Kasım 2019 17:39:49

  https://youtu.be/pfbOjN5HmU8 sanırım henüz alt yazılısı yok ben bulamadım .iyi çalışmalar

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.