---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Brilliant Class 8 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Brilliant Class 8 2022 (Çin)

  Brilliant Class 8 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

  Xiang Dong Nan, kariyerinde bir noktaya ulaşana ve çirkin ve kariyere zarar veren söylentiler tarafından gafil avlanana kadar bir zamanlar oldukça popüler bir ünlüydü. Asistanı ve bir ortaokulun müdürü tarafından, imajını kurtarmak için sahte bir realite şovu kisvesi altında öğretmen olması için kandırılır. Derse coşkuyla geldiğinde meslektaşlarıyla tanışır – İngilizce öğretmeni Su Qi ve matematik öğretmeni Chen Liu San. İnatçı ve dik duran Su Qi, ünlü tavrıyla tanınan Xiang Dong Nan ile göz göze gelmez. Xiang Dong Nan, geri dönüş projesinin yalan olduğunu anladığında, sözleşme süresini yerine getirmek için kalmaya karar verir. Xiang Dong Nan, hareketli öğretmenlik kariyerinde birçok öğrencinin büyüme yolculuğuna tanık olur.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   5.597

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.