---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Confusedly in Love / Rak Kan Panlawan 2017 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Confusedly in Love / Rak Kan Panlawan 2017 (Tayland)

  Confusedly in Love / Rak Kan Panlawan 2017 (Tayland)

  İMDb : 5.0 14 Bölüm

  Tulyana, kız arkadaşı tarafından üç kez terk edilen bir erkek çocuğu, bu yüzden onun yerine bir adama aşık olmaya karar veriyor. Kurtuluş ordusunda çalışan kıdemli, onun kız gibi uyanan kişidir, bu yüzden onunla flört etmeye karar verir. Onu bir kız kardeş olarak düşündüğünde kolay değil, ama kolayca pes etmeyecek. Methakawin, akvaryumun yeni bir yöneticisi ve Tulyana'nın yeni patronudur. İkisinin de bir problemi var; kız arkadaşını geçmişte çaldı. Onların aşk üçgeni akvaryumda karmaşıklaşmaya başlar.
  7.2
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   6.885

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    pepsi27 26 Temmuz 2020 06:03:42

  elinize saglık

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.