---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Constellation Women Series: Leo Woman - Asya Dizileri
 1. Constellation Women Series: Leo Woman

  Constellation Women Series: Leo Woman

  İMDb : 5.0 9 Bölüm

  20'lerinizde çalışmayan bir ilişki, 30'larınızda tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir. Li Ren (Alice Ke), Hao Yu (İhale Huang) ile evlenmesini sağlayamadı ve ikisi boşandı. Ancak eski eşler hala birbirleriyle işle ilgileniyorlar çünkü tamamlayıcı endüstrilerde. 30 yaşındayken, Li Ren şu anda Michael (Tom Price) adında nazik ve özenli bir adamla çıkıyor, ama şefkatini biraz boğucu bulmaya başlıyor. Bu arada, Hao Yu da devam etti ve Hao Yu için her şeyi yapacak güçlü bir genç kadın olan Xin Jie (Yao Yi Ti) ile çıkıyor. Li Ren, 20'li yaşlarında bir Leo kadınının tutku ve heyecan istediğini anlamaya başladı. Ancak 30'lu yaşlarında, sadece rahat edebilmesi ve gerçek benliği olabilmesi için bir erkek istiyor. Fakat Li Ren aptalca gerçek aşk şansını bıraktı mı? “Constellation Women Series - Leo Woman”, 2015 Tayvanlı bir tiyatro dizisidir. 1998 serisi “Constellation Women Serisi - Boğa Kadını” ve 2015 serisi “Constellation Women Serisi - Koç Kadını” dır.
  4.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.348

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.