---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cupid’s Last Wish 2022 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Cupid’s Last Wish 2022 (Tayland)

  Cupid’s Last Wish 2022 (Tayland)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Korn ve Win en iyi arkadaşlardır. Win ve Lin'in babasının ölümünden sonra dostlukları bir sorunla karşı karşıya kaldı çünkü Korn'a topraklarının yarısını vasiyetinde verdi. Bir gün Win, kız kardeşi Lin ile bir araba kazası geçirdi. Daha sonra uyandı ve vücudu hala komadayken kendini Lin'in vücudunda buldu. Bunu düzeltmenin tek yolu, Korn ile Tayland'daki yedi tapınaktan kutsal su toplamaktı. Win teknik olarak Lin'in vücudunda kapana kısılmış olsa da Korn diğer kişinin Lin değil Win olduğunu biliyor. Bozulan arkadaşlığı düzeltebilir ve maceralarının yollarına başka bir duygu kıvılcımının girmesine izin verebilirler mi?
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.786

Background
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Remzi 24 Şubat 2022 13:13:29

  Teşekkür ederim admin ??yaşasın bir Tayland dizisi daha

  • avatar
     admin 24 Şubat 2022 13:49:22

   Tay dizilerinde eşcinselliğin öne çıkarılması sebebiyle eklemediğim diziler var.İsterseniz eklerim, sıkıntı yok.Bu konuyu araştırdım ve tesadüfen bir bilgiye ulaştım.Tayland’da soya yağı fazla kullanılıyormuş ve soya yağı eşcinsel duguları öne çıkarıyormuş.Enteresan.

   • avatar
      ah 24 Şubat 2022 19:42:35

    aneyyy ilk defa duydyum :)) Ben de hep niye ordakiler böyle oluyır diye düşğünüyordum .)
    Bende kendi adıma yazayım 40ımdan sonra bl dşizilerine denk geldim. Önce şok oldum tabi. Sıonra ilk seyrettiğim dizi ( still 2gether mi neydi ) baktım romanti aşk filmlerinden daha güzel sarıyor. Yani birbirleryle ilgilenmeleri birbirlerini kıskanmaları sevme tarzları koruyp kollamaları hoşuma gitti. Bence de bize göre yanlış işler ama ben ne biletyim hep romantik aşk filmi gözüyle baktım . Çoğu dizide sonunda aşıklar kavuşuyır dizi bitiyor. hep diyoruz ya bir kaç bölüm daha olsaydı seyretseydik Bunlrda öle olmuyor sonrası da oluyor. Ne bileyim işte seyrertmem diyenden korkalım :)))
    Sevgili adnin illa da paylaş ya da paylaşma demiyorum sen daha iyi bilirsinç Site senin yönetim senin :))
    tekrardan Çok teşekkğr edriz eklediğin diziler için. Her aradığımı ilk çıkan dizileri falan hemencik buluyorum burda.

 2. avatar
    Mk 24 Şubat 2022 16:34:06

  Kendi adıma söylüyor ve konuşuyordum kimse yanlış anlamasın ama bizim toplumumuza eşcinselliğin uygun olmadığı düşünüyorum ve başrollerin escinsel olan dizilerin eklenmesi taraftarı değilim ki bunları yükleyen platformlar var zaten fazlasına gerek yok diye düşünüyorum. Herşey dizi deģildir bence. Gene söylūyorum benim bu benim düşüncem.

  • avatar
     admin 24 Şubat 2022 16:53:34

   Ben de aynı düşüncede olduğum için eklemediğim diziler var.Ben izlemiyorum ama benim için sizlerin tercihi önemli.

   • avatar
      Remzi 3 Mart 2022 13:56:57

    Bende tam tersi herkesin kendine göre yaşam biçimi özgürlüğü var bende 28 yaşındayım genç olduğum için olabilir benim çok hoşuma gitmeye başladı bu diziler bu sene önceden izlmydm saygı duyuyorum herkesin yaşam biçimine ondandr

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.