---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dali and the Cocky Prince 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Dali and the Cocky Prince 2021 (Kore)

  Dali and the Cocky Prince 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Küçük bir çocukken, Moo Hak pazarda bir seyyar satıcı olarak büyüdü. Cahil olmasına rağmen iradeli ve para kazanmayı biliyor. Şu anda ailesinin küçük bir gamjatang lokantası olarak başladığı küresel bir restoran zinciri olan Dondon F and B'nin genel müdürüdür. Ancak, onurlu değildir ve sadece parayı umursar. Sanat galerisi işleten üst sınıf bir ailenin tek kızı ve çocuğu Da Li ile tanışır. O şeyler hakkında derin derin bilgiye sahiptir. Babasının ani ölümü nedeniyle iflasla karşı karşıya kalır ve zor bir hayata başlar. Moo Hak ve Da Li, sanat galerisinde alacaklı ve borçlu olarak bir ilişkiye başlar. Bu iki zıt kutup birbirini anlayıp aşık olacak mı?
  9.3
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    5.0   4.877

Background
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ah 29 Eylül 2021 14:53:43

  yeni bölüm ne zaman gelir acaba. Günü belli mi.

 2. avatar
    yakup bey 29 Eylül 2021 20:56:33

  3bölüm

 3. avatar
    Duygu Pala 5 Kasım 2021 01:16:49

  Toplam kaç bölüm?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.