---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Danger of Her 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Danger of Her 2020 (Çin)

  Danger of Her 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 14 Bölüm

  Bir sınıf arkadaşı buluşması, gece geç saatlerde dışarı çıkma ve trend olan bir makale evli kadın Qiao Wei, baş editör Su Yao, televizyon yapımcısı Nicole ve otel şefi An Xin'i bir araya getiriyor. Farklı kişiliklere sahip dört kadın aniden kaderlerini derinden birbirine bağlı buluyorlar ve birbirlerine Bir "ittifak" oluştururlar, tehdit, göz korkutma, entrikacılık ve hatta ölüm gibi yöntemler kullanarak şiddet kullanan kocalardan ve erkek arkadaşlarından intikam alırlar.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.295

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.