---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Daughter of Lupin / Lupin no Musume 2019 (Japon) - Asya Dizileri
 1. Daughter of Lupin / Lupin no Musume 2019 (Japon)

  Daughter of Lupin / Lupin no Musume 2019 (Japon)

  İMDb : 5.0 11 Bölüm

  Hana, nesillerdir hırsız olan bir aileden geliyor. Hana hırsız olmayı reddediyor ve normal bir hayat yaşamak istiyor. Halen kütüphaneci olarak çalışıyor ve kamu görevlisi olarak çalışan Kazuma ile çıkıyor. Kazuma’nın ailesinin tümünün devlet memuru olduğunu duyar. Hana bir gün Kazuma’nın ailesini ziyaret eder. Kazuma da dahil olmak üzere Kazuma’nın ailesinin aslında polis olduğunu keşfeder. Kazuma bir davaya karışır ve başı belaya girer. Hana, Kazuma'ya yardım etmek için ailesinin hırsızlık yapmasına yardım eder.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.080

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.