---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dear Diary 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Dear Diary 2021 (Çin)

  Dear Diary 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  24 yaşındaki Chen Mei Ru, kişiliği içine kapanık ve eksantrik olan internet polis gücünün bir üyesidir. Doğum gününde, tek iyi arkadaşı Jiang Hui Zhen, onun için abartılı bir parti planlar. O gece, Babil görünümündeki bir adam ona yaklaşıyor - kendisine prens, onun için doğmuş biri diyor. Chen Mei Ru, bu “prens” adını söyleyene kadar bunun bir şaka olduğuna inanıyor… Chen Mei Ru aniden çocukluğunun dayanılmaz anılarını hatırlıyor: yakışıklı ve dikkat çekici prens; muhteşem aşk rakibi, rüzgarı ve yağmuru kontrol etme gücüne sahip bir prenses; prensin en iyi arkadaşı, astronomik açıdan zengin bir adam. Hepsi 12 yaşındayken yazdığı bir günlükteki karakterlerdi. Günlüğün konusu çocukça ve klişeydi. Şimdi bu üç kişilik grup hayatında birdenbire ortaya çıktığına göre, bu “günlük karakterleri” canlanmış olabilir mi?
  7.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   4.132

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Duygu Pala 5 Kasım 2021 01:05:26

  Toplam kaç bölüm?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.