---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Demi-Gods and Semi-Devils 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Demi-Gods and Semi-Devils 2021 (Çin)

  Demi-Gods and Semi-Devils 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 50 Bölüm

  Song İmparatoru Zhe Zong'un saltanatı altında geçen hikaye, dilenci klanının lideri Qiao Feng, Dali prensi Duan Yu ve Shaolin keşişi Xu Zhu'nun deneyimleri etrafında dönüyor. Üç kahraman, boksör dünyasındaki yolculukları sırasında yeminli kardeşler haline gelir. Qiao Feng, dilenci klanının cesur lideridir. Birçok kişi Song halkını savunduğu için onu bir kahraman olarak görüyor. Qiao Feng, Khitan kökenli olmakla suçlanıp bir hain olarak etiketlendiğinde, dövüş sanatçıları arkadaşları tarafından dışlanır. Qiao Feng'in adını temize çıkarma arayışında, kimliğiyle ilgili gerçeği öğrenmeye gelir ve hayatının aşkıyla tanışır. Ayrıca Dali Prince Duan Yu ve Shaolin Monk Xu Zhu ile yolları kesişir. Duan Yu, Dali'nin neşeli ve parlak genç bir prensidir. Barışsever eğilimleri nedeniyle, dövüş sanatlarını öğrenmeye zorlanmaktan kaçınmak için kaçar, ancak istemeden güçlü dövüş sanatları tekniklerinde ustalaşır. Ardından Mu Wan Qing, Zhong Ling ile tanışır ve Wang Yu Yan'a ve onun tanrısal güzelliğine derinden aşık olur. Ancak Wang Yu Yan'ın gözleri yalnızca kuzeni Murong Fu'yu görür ve bu da ilişkilerini karmaşıklaştırır. Shaolin Monk Xu Zhu doğuştan saftır. Bir dövüş sanatları ustası tarafından yönlendirildikten sonra, aynı zamanda güçlü bir dövüş sanatçısı olur. İyi kalpli keşişi kendisi için hiç hayal etmediği bir maceraya atıyor. Song ve Liao arasındaki çatışmaya yakalanan iç içe geçmiş üç hikaye, kahramanlıklarıyla ilgili bir hikayede bir araya getirilir.
  8.3
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   5.781

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 8 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ali 19 Ağustos 2021 03:09:03

  THE DEER AND THE CAULDRON 2020 ekliye bilirmisiniz ?

 2. avatar
    Ahmet emre gün 4 Eylül 2021 16:58:37

  The legend of bao zheng: blood curse ekliye bilir misiniz? rica etsem.

  • avatar
     admin 4 Eylül 2021 18:18:38

   Bu dizi değil, film. Telif hakkı nedeniyle çok sıkıntı aşadım. Bu yüzden film eklemiyorum, çok özür dilerim.

 3. avatar
    nesrin 7 Eylül 2021 19:19:45

  efsane romanın son uyarlaması. hitanlar Türk moğol ulusudur, bozkurtlu ve alperen selamlı. çurçenler moğol türk savaşçı ulusudur. bunların izini görmek çok güzel.

 4. avatar
    Adem Gökkuş 8 Eylül 2021 20:21:40

  Devamı yokmu

 5. avatar
    Adem Gökkuş 14 Eylül 2021 18:29:15

  Yeni bölümler ne zaman gelecek

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.