---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Don’t Be Shy 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Don’t Be Shy 2022 (Çin)

  Don’t Be Shy 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Tersine işleyen bir saat ve 30 günlük bir birlikte yaşama sözleşmesi, otoriter kadın CEO'yu bir evcil hayvan cenaze levazımatçısıyla bir araya getiriyor. Hayatının geri sayımı değişebilir mi? Babasının ölümü nedeniyle Shi Qianjin, yönetim kurulunun yeni başkanı olarak görevi devralır. Ancak bir olay olur ve hayatı pahasına kaçtığı için şanslı olan Shi Qianjin uyanır ve kolunda ne kadar uğraşırsa uğraşsın çıkaramadığı bir saat bulur. Daha da kötüsü, hızla tersine dönüyor ve hayatı için 30 günlük bir geri sayım yapıyor. Şu anda, evcil hayvan cenaze levazımatçısı Zhou Qingyan'ın ortaya çıkması, saatin tiktaklarını mucizevi bir şekilde durdurur. Hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmak için çaresiz olan Shi Qianjin, vicdansız bir şekilde Zhou Qingyan'ı kişisel asistanı olarak 30 günlük bir sözleşme imzalamaya ve her zaman onun yanında olmaya zorlar. Zhou Qingyan evcil hayvanının cenazesini evde tutabilmek için sadece sözleşmeye dayanabilir ve ona uyabilir. İkili birbirlerini derinden tanıdıkça birlikte yaşamları da barut dolu bir yaşamdan bala dönüşür.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   6.077

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Junmyeon 1 Mayıs 2022 12:45:12

  Love in flames of war dizisini cevirir misiniz?

  • avatar
     admin 1 Mayıs 2022 14:21:50

   Altyazısı olsaydı çoktan eklerdim,takibimde olan bir diziydi.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.