---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Don’t Disturb My Study 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Don’t Disturb My Study 2021 (Çin)

  Don’t Disturb My Study 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  28 yaşındaki Nan Xiangwan, hayatta bir kazanan gibi görünen ancak endişeden muzdarip, köklü bir İK yöneticisi. Psikiyatrik tedavi gördüğü zaman 10 yıl önceki lisedeki anılarına geri dönüyor. Xiangwan, her zaman yerinde olmadığı sınıfta, istediği üniversiteye yerleştirme yolculuğunda sürekli sorunlarla karşılaşıyor - çalışmalarını sürekli kesintiye uğratan sınıf arkadaşları, babasına duyduğu nefret ve yüzleşmeye dayanamadığı lise anıları . Bu süreçte bir spor öğrencisi olan Lin Xiaoran ile tanışır ve arkadaş olur. Birbirlerini tanıdıkça Xiangwan, sonuçların dışında herkesin olumlu özelliklere sahip olduğunu ve kazanmanın her şey olmadığını fark eder. Sınıf arkadaşlarına yardım etmeye, onları çalışmaya aşık etmeye ve hayallerinin peşinden koşmaya teşvik etmeye başladı. Nihayet, Xiangwan arkadaşlık edindi, gençliğin enerjisini yeniden keşfetti ve babasının anlayışını kazandı. Lin Xiaoran ile tekrar karşılaştığında, travmasından çıkmaya karar verir. İkisi birbirlerini yeniden tanıyor ve başka bir geleceğe doğru el ele yürüyorlar.
  8.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.849

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ZÜLEYHA 3 Nisan 2021 13:55:12

  Twelve Legends 2021 cın dızı cevıre bılırmısınız rıca etsem =) azız bey =)

  • avatar
     admin 3 Nisan 2021 13:57:35

   Ben de 2-3 gündür takip edyorum ama altyazısı yok. Olsa eklerdim.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.