---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dream of Chang’an 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Dream of Chang’an 2021 (Çin)

  Dream of Chang’an 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 49 Bölüm

  9. Yüzyıl Tang Hanedanlığı dönemi Çin'inde, İmparator, sarayda muazzam bir güce sahip olan bir grup zorlu hadım ile ölümcül bir güç mücadelesine kilitlendi. Elebaşı Qiu Shi Liang'ın ölümünü emrederek karşılık verir. Ama görev berbat. Hadımlar, İmparator'un sadık başbakanını ve tüm ailesini öldürerek intikamlarını alırlar. Ancak daha sonra Cheng Ruo Yu ve Qiu Yan Zhi olarak bilinen ikiz kızları kaçar. Hadımlar şimdi kraliyet mahkemesi üzerinde daha fazla güç ele geçirerek İmparatoru sadece bir kukla haline getiriyor. Bakanın iki kızı, çok farklı kaderlere yönelerek şimdiye kadar tespit edilmekten kurtuldu. Yan Zhi, Qiu Shi Liang'ın evinin bir parçası olur ve gizlice intikam almaya kararlıdır. Kız kardeşi Ruo Yu karşı tarafta, genç İmparator Qi Yan tarafından askere alınan bir grup askeri profesyonele katılıyor. İmparator hadımların belasından sonsuza kadar kurtulmaya kararlıdır ve Ruo Yu bunu yapmasına yardım etmek için hayatını adamaktadır - bu kendini tehlikeye atmak anlamına gelse bile. İkili yakınlaştıkça romantik bir bağ kurar. Ancak İmparator, gerçek kimliğini ve ölümcül düşmanıyla olan bağlantısını öğrendiğinde ona hala güvenecek mi?
  8.3
  ( Toplamda 12 oy verildi. )

    5.0   6.912

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    uğur 8 Ağustos 2021 21:11:46

  Sapai Jao Sua 2021 tayland diziyide çevirebilirmisin admin kolay gelsin.

 2. avatar
    Dramacıkiz 9 Ağustos 2021 17:54:09

  Plot love adlı çin diziyi çevirebilir misiniz
  (Bazı sitelerde İngilizce altyazılı var da )

  • avatar
     admin 9 Ağustos 2021 20:05:17

   Video olabilir ama altyazı dosyaları yok.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.