---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dung Duang Haruetai 2020 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Dung Duang Haruetai 2020 (Tayland)

  Dung Duang Haruetai 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 13 Bölüm

  Üç krallığın hikayesi. Kral Rangsimun tarafından yönetilen Kasit, en zengin ve en güçlü olanıdır, ancak bir deniz yolu yoktur, bu nedenle Kral Rangsimun, su yollarını rahatça kullanabilmek için Tanta Prenses Maneesala'yı politik olarak evlendirmeyi planlamıştı. Ancak hem Kasit hem de Tanta birleşirse, bu Puntoolat'ın izole olmasına neden olur ve bu nedenle üç krallık uzun süredir birbirlerinden şüphe duyarak yaşadılar. Prenses Maneesala düğünden kaçmak için kaçmaya karar verdi çünkü Kral Rangsimun hakkında pek çok acımasız hikaye duymuştu, ancak yanlışlıkla bir tuzağa düştü ve sığınmak istediği Puntoolat Prensi Tiyuttithorn / P'Chai tarafından kurtarıldı. Prenses Maneesala'nın ortadan kayboluş haberini duyan ve bunun P'Chai ile bağlantılı olabileceğini öğrenen Prenses Tatsiga, savaşın başlamasından korktu ve bu yüzden P'Chai ile konuşmaya başladı ve Kral Rangsimun tarafından kaçırılıp Kasit'e getirildi. . Tatsiga, Kasit'in Maneesala'nın dönüşünü müzakere etmesi için rehin olarak kaçırıldığına inanıyordu ve bu yüzden ilk başta Rangsimun'dan hoşlanmamaya başladı. Ancak Rangsimun ilk görüşte Tatsiga'ya aşık olmuş ve böylece aşk hikayelerine başlamışlardır.
  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   5.955

Background
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Fatma 20 Nisan 2021 22:59:11

  Aziz bey mae krua kon mai Taylan dizisini çevirebilir mısınız lütfen

  • avatar
     admin 21 Nisan 2021 07:38:24

   mae krua kon mai’nin altyzı dosyaları yok.

   • avatar
      Elmas 30 Nisan 2021 03:30:09

    Aziz bey dao kon la duang2021 bu Tayland dizisini çevirebilirmisinz

 2. avatar
    Elmas 30 Nisan 2021 03:28:25

  Dao kon la Duang 2021 son bu taylan dizisini çevirir misin

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.