---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Erased 2017 (Japon) - Asya Dizileri
 1. Erased 2017 (Japon)

  Erased 2017 (Japon)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Fujinuma Satoru, hayatı tehdit eden bir olaydan önce zaman içinde geri dönme yeteneğine sahip, içinde olanların olmasını önleyebilen, manga sanatçısı bir adam. Annesi bilinmeyen bir saldırgan tarafından öldürüldüğünde, Satoru'nun yeteneği aniden on sekiz yıl önce hala ilkokuldayken, çocukluk arkadaşlarından üçünün hayatını kaybeden bir kaçırma olayını önleme fırsatı verir; iki sınıf ve bir genç kız yakın bir okulda okuyor.
  4.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.495

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.