---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Fall in Love with a Scientist 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Fall in Love with a Scientist 2021 (Çin)

  Fall in Love with a Scientist 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Bilim adamı Yang Lan Hang ve Bai Ling Ling'in sanal ve gerçek dünyadaki ikili aşk hikayesini anlatıyor. İkili ilk yıllarında internette tanışmıştı. Yang Lan Hang Çin'e döndükten sonra T Üniversitesi'ne doktora öğrencisi olarak kabul edildi. Beklenmedik bir şekilde, düşündüğü "çevrimiçi arkadaş" Bai Ling Ling'e rastladı ve onun özenle hazırlanmış tez savunmasını bozdu. Bunu telafi etmek ve Bai Ling Ling'i sorunsuz bir şekilde takip etmek için Yang Lan Hang, bir yandan Bai Ling Ling'i çözmek için çevrimiçi bir arkadaş olmaya devam ederken, diğer yandan Bai Ling Ling'i laboratuvara yerleştirdi. Bai Ling Ling ve Yang Lan Hang arasındaki yanlış anlama yavaş yavaş çözüldü ve ikisi yan yana savaşarak zorlu meseleleri ele aldılar ve birbirlerine sempati duydular.
  8.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   6.400

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ah 9 Aralık 2021 22:20:02

  çok tatlı diziydi.İlk bölümlerde çok sıkılmazsanız sonrası sardı. Sevimli bir dizi hoştu.Tavsiye ederimmm.

  • avatar
     ah 9 Aralık 2021 22:24:04

   çeviri için de tekrar çok teşekküler.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.