---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Fatal Promise 2020 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Fatal Promise 2020 (Kore)

  Fatal Promise 2020 (Kore)

  İMDb : 5.0 104 Bölüm

  Cha Eun Dong her zaman adaletsizliklere karşı duran dik bir vatandaş olmuştur. Mütevazi başlangıçlardan gelince, sabır da uyguladı. Maalesef bir gün ailesi, güvendiği bir kişi tarafından ihanete uğradıktan sonra türbülansa dökülür. Acımasızca aldatıldıktan sonra Eun Dong, intikam yemin ettiğinde intikam ateşi ile yeniden doğar. Aksine, Kang Tae In her zaman sözünü tutan ahlaki mantıklı bir adam olmuştur. Şimdi F Sports Group'un başkanı olarak düşük bir çalışan olarak başlayarak, sadece daha iyi bir yaşam için kendine güvenmiştir. Kırdığı tek söz, onunla büyüklük şansı arasında seçim yapmak zorunda kaldıktan sonra Eun Dong'a verdiği sözdü.
  7.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   5.647

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.