---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Fleet of Time 2019 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Fleet of Time 2019 (Tayland)

  Fleet of Time 2019 (Tayland)

  İMDb : 5.0 20 Bölüm

  Fleet of Time, beş arkadaşın (Win, Fang, Cheaw, King, Yae) yer aldığı romantik bir dramadır ve 1980'lerde Bangkok'ta büyüdükleri iyi, kötü ve eğitici deneyimlerini anlatırlar. Win, Fang, Cheaw, King, Yae lisede en iyi arkadaşlar olur. Win ve Fang'in birbirlerine karşı hisleri vardır. Cheaw, Fang'ı ilk görüşte ona aşık olduğundan beri gizlice sevmiştir. Lisenin sonunda Cheaw Birleşik Krallık'a gider ve Win ile Fang aynı üniversiteye gider. Win kampüste çok popüler hale gelir ve güzel bir kız olan Alyn ile çıkmaya başlar. Kıskançlıktan Fang, bir playboy ile takılır. Fang bir zorluk yaşadıktan sonra Cheaw ona bakmaya gelir ama Fang bunu reddeder. Ancak beklenmedik bir şekilde Fransa'da Cheaw ile tekrar karşılaşır. Cheaw'a aşık olacak mı yoksa Win'i geri mi alacak?
  8.7
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   6.316

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    19 Ağustos 2020 00:40:52

  Aziz bey A Quest To Heal dizisi….çeviri yapmanız mümkün mü? teşekkürler.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.