---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Friend Zone - Asya Dizileri
 1. Friend Zone

  Friend Zone

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Boyo'nun hayatı, erkek arkadaşı ayrılmak istediğinde önemli ölçüde değişti. Ayrıca, yabancılarını evlerine getiren arkadaşı Stud ile işsiz kaldı. Boyo ve Boom, Stud'u tekmelemeye ve onlarla kalacak yeni bir insan aramaya karar verdiler. Boyo sonunda bir serbest sanatçı olan Good olan Amm ve Cable'dan bir öneri aldı. İyi onlarla birlikte kalmaya karar verdi ve Boyo ile İyi arasında birçok şey oldu , ancak arkadaş olmaya karar verdiler. Bu arada, güzel bir kadın olan Boom, kendisini bir erkek arkadaşı olarak tanımak istemeyen erkek arkadaşı Tor ile bir problemi var çünkü Tor'un Boom'un çok güzel olduğunu ve yaramaz bir kadın olmakla suçlandığını düşünüyor.
  7.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.273

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.