---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Go Go Squid 2 / Dt.Appledog’s Time 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Go Go Squid 2 / Dt.Appledog’s Time 2021 (Çin)

  Go Go Squid 2 / Dt.Appledog’s Time 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 38 Bölüm

  Sıkı çalışması ve yeteneği sayesinde Wu Bai, ulusal robot yarışmasının en genç yıldızı olmayı başardı. Bir takım kurdu ve yarışmanın son turuna girdi ve onunla aynı aşamada onu tutkusuna başlatan kişi Ai Qing oldu. Her ikisi de, ülkenin bilim ve teknolojiyi canlandırma hızını artıracak olan robot yarışması ile genç nesil grupta teknolojik robotların yaygınlaşmasını ve uygulanmasını teşvik etmeye kararlı. Rakip olarak Wu Bai'nin ısrarcı ve olağanüstü yeteneği Ai Qing'i çekiyor; Ai Qing'in işine olan tutkusu, hayallerinin peşinden koşma konusundaki ısrarı ve olağanüstü taktikleri de Wu Bai'nin saygısını kazandı. İkisi yarışma boyunca birbirlerini desteklediler ve kendi takımlarını zafere taşıdılar.
  8.7
  ( Toplamda 36 oy verildi. )

    5.0   7.810

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    15 Şubat 2021 10:31:27

  Aziz bey bugün Exquisite Wolf Heart diye bir çin dizisi başlıyacak yayınlanınca bu diziyi ekler misiniz ? Şimdiden teşekkürler .

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.