---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Gold Panning 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Gold Panning 2022 (Çin)

  Gold Panning 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  1986 yılında 20 yaşındaki Chen Bao Jin, altına hücumda kaybolan kardeşini bulmak için Altay bölgesine geldi. Karmaşık bir ortamda yaşam ve ölüm arasında dolaşıyordu ve aynı zamanda birçok güç arasında sıkışıp kalmıştı. Aynı zamanda, birbiri ardına garip şeyler oldu. Katmanlar halinde ortaya çıkardıktan sonra, ipuçlarının tümü, büyük hazinelerin olduğu ve hayatta kalanın olmadığı gizemli yere işaret ediyor: Rahibe Denizi. İnsanlarla ve doğayla mücadele etti ve sonunda Kardeş Deniz'deki gizemli “7 Nolu Kuyu”yu keşfetti ve kardeşinin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği öğrendi. Daha sonra cesaret ve nezaketin insanlığın en büyük hazineleri olduğunu anlar.
  2.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   3.758

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.