---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hajimete Koi wo Shita Hi ni Yomu Hanashi 2019 (Japon) - Asya Dizileri
 1. Hajimete Koi wo Shita Hi ni Yomu Hanashi 2019 (Japon)

  Hajimete Koi wo Shita Hi ni Yomu Hanashi 2019 (Japon)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Junko Harumi, bir zamanlar ortaokul ve lise günlerinde örnek bir öğrenciydi. Ancak ne yazık ki prestijli Tokyo Üniversitesi'ne giremedi ve o zamandan beri hayatı sorunsuz gitmedi. Şimdi, 31 yaşında, diğer lise öğrencilerine kendi seçtikleri üniversiteye giremedikleri yerlerde başarılı olmalarına yardımcı olmayı umarak özel bir ders enstitüsünde öğretmen olarak çalışıyor. Bir güne kadar çok başarılı değildi, parlak pembe saçlı bir lise öğrencisi ve babası enstitüye girdi. Baba, oğlunun suçlu olduğuna inanıyor ve enstitünün iyi bir üniversiteye girmesine yardım etmesini istiyor. Junko meydan okumaya karar verir. Başarılı olabilecek mi ve hayatında 2 erkek daha göründüğünde sonunda bir romantizm yaşayabilecek mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   2.821

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.