---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Happiness 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Happiness 2021 (Kore)

  Happiness 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Yeni bir tür ölümcül virüs şehre yayıldı ve farklı sosyal sınıflardan insanların bulunduğu apartman mühürlendi. Virüs korkusu ve farklı sınıfların çatışmaları ile sakinler yeni yerleşim yerinde harcamak ve hayatta kalmak zorundadır. Yoon Sae Bom karar verme ve yargılama konusunda çok hızlıdır. İyi bir ortamda büyümedi. Karmaşık dünyada rahat yaşamak ister ama haklıdır ve haksızlığa dayanamaz. Jung Yi Hyun, esas olarak şiddet suçlarından sorumlu bir polis dedektifidir. Eskiden beyzbol oyuncusuydu, ancak dizindeki sakatlık nedeniyle bırakmak zorunda kaldı. Apartmandaki tehlikelerden insanları korumak için mücadele eder. Han Tae Seok, orduda görev yaparken bir bilgi ajanıydı ve terhis edildikten sonra bir ilaç şirketinde yönetici olarak çalıştı. Bulaşıcı hastalıklarla uğraşan bir pozisyon için mükemmel bir insan.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   3.384

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.