---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Heart of Loyalty 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Heart of Loyalty 2021 (Çin)

  Heart of Loyalty 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Mo Yan, sahadaki en büyük hırsız olmak isteyen hızlı düşünen, keskin zekalı genç bir hırsızdır. Ancak kıdemli bir erkek ortak, Prens Ning Jin'in hüküm sürdüğü Kaifeng'deki güçlü bir mahkemede yakalanıp hapsedildiğinde. İş arkadaşını kurtarmak için mahkemeye sızmaya karar verir. Ancak Kaifeng sarayının koruyucuları müthiş bir güç ve onların en göze çarpan yıldızı “Kraliyet Kedisi” olarak bilinen adam – Zhan Zhao. Kusursuz şövalyelik ve olağanüstü dövüş becerileri ile itibarı rakipsizdir. Mo Yan mahkemeye geldiğinde, gardiyanlar onun zekasını hemen algılar ve onu savunma kuvvetlerinde bir polis memuru olarak işe alır. Bunu yaparken sadece “Kraliyet Kedisi”ni görme şansını elde etmekle kalmayıp, aynı zamanda arkadaşı kurtarma fırsatına da sahip olacağını düşünerek yapar. Ama Zhan Zhao'ya yaklaştıkça, Zhan Zhao'nun da ona karşı bir zaafı var gibi göründüğü için ilişkilerinin daha da derinleşebileceğini hissediyor. Ancak Prens de ona ilgi gösterdiğinde işler karmaşıklaşır… ve güçlü bir düşmanla olan kan davaları ölümcül olma tehdidiyle karşı karşıya kalır.
  7.6
  ( Toplamda 13 oy verildi. )

    5.0   6.533

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Murat 8 Aralık 2021 21:41:28

  Acaba ne zaman gelirli ceviri

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.