---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Heaven’s Garden - Asya Dizileri
 1. Heaven’s Garden

  Heaven’s Garden

  İMDb : 7 1 Bölüm

  Ailenin isteklerine itaatsizlik ettiğinizde ve onaylamadıkları birisiyle evlendiğiizde, evliliğiniz başarısız olursa tekrar eve dönebilir misiniz? Jung Jae In'in, babası Boo Sik tarafından boşanmış bir adamla evlendiği için reddedilmesine rağmen aile evine dönmekten başka seçeneği yoktur. Fakat üvey kızı Eun Soo ve kızı Hyun Soo, kocası Seul’de iflas ettikten sonra Kangwon Eyaletinin pitoresk kırsalına geri döner. Jae In, Seul’a döner ve kocasını hapisten çıkarmak için tüm imkanlarını kullanır. Serbest bırakıldığı gün, gizemli bir kadın kocasıyla tanışır ve onunla birlikte gider.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7   4.445

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 천상의 화원 곰배령
  •  İlk Yayın Tarihi: 03.12.2011
  •  Kanal: Channel A
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.