---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Her Bucket List 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Her Bucket List 2021 (Kore)

  Her Bucket List 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Erkek arkadaşına çok aşık olan Cha Ra Ri, beklenmedik bir şekilde vefat ettiğini öğrendiğinde yıkılır. Onsuz yaşamaya devam edecek gücü nasıl bulabileceğinden emin olmayan Ra Ri, erkek arkadaşının ölümünü takip etmeye karar verir. Ancak onunla yıllar önce yazdığı bir yapılacaklar listesinin keşfi, ona ölümü bir süre daha ertelemesi için ilham verir. Paylaşılan yapılacaklar listesinin her maddesini yerine getirmeye kararlı olan Ra Ri, tam da bunu yapmak için yola çıkar. Listedeki öğeleri kontrol etmeye başladığında, büyük potansiyeli olan ama korkunç sahne korkusu olan bir idol stajyeri olan Kang Hansol ile yolları kesişir. Kaderin bir araya getirdiği Ra Ri ve Hansol, yapılacaklar listesindeki öğeleri birlikte tamamlamaya başlarlar, birlikte geçirdikleri zaman onlara bir süre daha dayanmaları için güç verir. Listede ilerlemeye çalışan Ra Ri ve Hansol, aralarında büyüyen beklenmedik duygular olduğunu fark etmeye başlar. Daha da yakınlaştıkça, ikisinin de katlandıkları acı yavaş yavaş azalmaya başlar. Yeni keşfettikleri duygular onlara her şeye rağmen yaşamaya devam etmeleri için ihtiyaç duydukları gücü verecek mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.001

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Büşra Nur 6 Ocak 2022 21:43:05

  Heart way dizisini eklermisiniz

  • avatar
     admin 6 Ocak 2022 23:22:50

   Heart way dizisini sadece youtube’da buldum. Altyazıları otomatik oluşturulmuş. Kötü bir tercüme olur.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.