---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- He’s Expecting 2022 (Japon) - Asya Dizileri
 1. He’s Expecting 2022 (Japon)

  He’s Expecting 2022 (Japon)

  İMDb : 5.0 7 Bölüm

  Hikaye -nadir durumlarda- erkeklerin hamile kalabildiği ve doğum yapabildikleri bir dünyada geçiyor. Seçkin bir reklamcı olan Kentaro Hiyama, bir gün aniden hamile olduğunu öğrenir. Ortağı Aki Seto, ebeveyn olacağını hiç düşünmemişti, bu yüzden ikisi ilk başta bu beklenmedik olayla karıştı. Modern hamilelik ve doğumla ilgili birçok sorunla karşı karşıya kalan ikili, gerçekle yüzleşmek ve nihai kararı vermek zorunda kalacak: bebek sahibi olmak ya da olmamak.
  9.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.069

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.