---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hikinukiya: Headhunter no Ryugi 2019 (Japon) - Asya Dizileri
 1. Hikinukiya: Headhunter no Ryugi 2019 (Japon)

  Hikinukiya: Headhunter no Ryugi 2019 (Japon)

  İMDb : 5.0 5 Bölüm

  Kanoko Saho babasının şirketi Fawn'dan kovuldu. Üretim dünyasında çok çalıştı ama ne olursa olsun kovuldu. Arka planda "kelle avcısı" adı verilen bir kişinin ploy olduğunu. Kendini bir avcı olarak nitelendiren Watari Kaori, Saho'nun önünde belirir. Sonuç olarak Saho, Watari ile aynı kafa avı şirketi "Forteflows" da çalışmaya başlar. Saho, karanlık bir bulut Fawn'un üzerinde kaymaya başlarken müşterilere karşı koymaya çalışır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.544

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.