---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Imperfect Love 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Imperfect Love 2020 (Çin)

  Imperfect Love 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 22 Bölüm

  Dizi, kadınların bakış açısından çekiliyor ve karanlıkta ışığı bulmak ve annelikte umudu kucaklamakla ilgili bir hikaye anlatıyor. Lin Xu Zhi, geçmişi olmayan bir kadın. Evlat edinildi ve öz annesi tarafından terk edilmekten hala yaralı. Kız öğrencilerinden birinin annesinden taciz gördüğünü fark eden bir ilkokul öğretmenidir. Annelik içgüdüleri devreye girer ve dürtüsel olarak kızı kendi bakımına almaya karar verir. Xiao Ou adlı genç kıza bakarken, iki kırık ruh birbirlerinde teselli bulur.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.231

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.