---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Inspector Koo 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Inspector Koo 2021 (Kore)

  Inspector Koo 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 11 Bölüm

  Bir cinayet davasını araştıran sigorta müfettişi Koo Kyung Yi'yi merkezine alan, sağlam bir araştırmacı komedi draması. Koo Kyung Yi, dünyaya adalet getirmek yerine davayı çözmenin heyecanı için soğuk davaları çözen akıllı bir kadın. Kanca ya da sahtekarlıkla, her davanın ardındaki gerçeği vahşice kovalar. Seri katil olan bir üniversite öğrencisi, sigorta parasını dolandırmak için kazara bir cinayet davası planlar.
  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   1.979

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.