---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Joseon Exorcist 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Joseon Exorcist 2021 (Kore)

  Joseon Exorcist 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 2 Bölüm

  Prens Lee Bang Won, Joseon’un kuzey bölgesinde devriye gezdiğinde, insanlara hükmetmeye meyilli kötü bir ruhla yüzleşti ve onu mühürledi. Şimdi tahta çıkan Lee Bang Won, Kral Taejong unvanını seçti. Soğukkanlı kalabilen güçlü bir hükümdar. Babasının Joseon hanedanlığını kurmasına yardım ettiği için gurur duyuyor, ancak kuruluş sırasındaki can kaybından dolayı suçluluk duyuyor. Çok uzun zaman önce mühürlediği kötü ruh şimdi Joseon topraklarında kendini göstererek kralı bir kez daha düşmanıyla savaşmaya zorluyor. Kral Taejong'un iki farklı oğlu vardır: Veliaht Prens, Yangnyeong ve İkinci Prens, Chungnyeong. Şimdiye kadar Prens Chungnyeong’un hayata olan tek ilgisi akademisyenlerin peşinde koşmak oldu. Kötü ruh sayesinde aniden bir krizle karşı karşıya kaldığında, insanları korumak için şimdi varlığa karşı savaşmak zorundadır. Veliaht Prens Yangnyeong bir güven havası yayıyor, ama aslında, babası Kral Taejong tarafından tanınmak konusunda sürekli endişeli. Yaptığı işler ne olursa olsun, babasının ondan beklentilerini hiçbir zaman karşılamıyor gibi görünüyor. Yine de, Kral Taejong, Veliaht Prens Yangnyeong'un tahta geçmesini şiddetle arzulamaktadır. Açgözlülük ve güce ihtiyaç duyan Veliaht Prens Yangnyeong, kötü ruhla bir sözleşme yapmayı seçer.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.281

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.