---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Justice Bao The First Year - Asya Dizileri
 1. Justice Bao The First Year

  Justice Bao The First Year

  İMDb : 10 31 Bölüm

  İmparator Songzong döneminde, Bao Zheng, Kaifeng Yin olarak göreve başlar ve o ve kamu görevlisi Sun Ce, koruyucusu sergi Zhao ve dört tutuklu, kasırgayla savaşmak için güçlerini hızla birleştirir. Tüccarın kızı Yun Qianyu ile iyi ilişkileri vardır ve bu Gongsun Sun'un politikalarının savunucusu olduğunu göstermektedir. Gao Chang'ın yeğeni Kaifeng'e yedi çocuğa garip vakayı durdurmaları için yardım eder. Ancak, Kaifeng hükümeti krizdedir. Pang Taishi, birkaç kez zorbalık yapar ve Bao Zheng'i zorlar. Bao Zheng ile düşünceleri aynı gibidir, ancak gerçek kimliklerini gizleyerek bir komplo içine düşerler ... Qian Yu’nun babası hırslarla Ren Zong’un gerçek bir ejderha olmadığını söyler! Bu zor vaka karşısında Bao Zheng, topluma karşı vicdanını içine gömecek mi, yoksa gerçeği mi ortaya çıkaracaktır?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      10   4.637

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 包青天再起風雲
  •  İlk Yayın Tarihi: 22.07.2019
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: http://programme.tvb.com/drama/justicebaothefirstyear0001/
  •  Kanal: TVB
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.