---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Killer And Healer 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Killer And Healer 2021 (Çin)

  Killer And Healer 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 37 Bölüm

  Biri öldürürken diğeri iyileştiren zıt kutuplu iki adamı takip eden bir hikaye. Biri şiddetli bir polis, diğeri ise şefkatli bir doktor. Birlikte zor zamanlarda birbirlerini destekler ve kurtarırlar. Jiang Yue Lou, Jingcheng Karakoluna başkanlık eder ve ne iyi ne de kötü görünür. Yine de kaçakçılar onun düşüncesi karşısında titriyorlar. Hong Kong'da bir afyon vakasını araştıran Yue Lou, Yue Lou'nun bipolar bozukluktan muzdarip olduğunu öğrenen Yu Zhi ile karşılaşır. Başlangıçta tedaviye isteksiz olmasına rağmen, Yue Lou sonunda Yu Zhi'ye açılır. Farklı değerlerine rağmen yavaş yavaş yakın arkadaş olurlar. Bu arada, savaş ağası Zhan Jun Bai, iş adamı Zhao Jing Ming ve haydut gangster Zhou Huo, Yue Lou'yu öldürmeye çalışırken bile sorun çıkarmaya devam ediyor. Bu zamanda, geçmişten gelen sırlar yüzeye çıkmaya başlar.
  9.5
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   5.560

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Wenda 23 Mart 2021 20:47:09

  Türkçe Altyazisi yok neden acaba?

  • avatar
     admin 23 Mart 2021 20:55:23

   Altyazı var, player altınca “cc” tıklayın ve “English” seçili mi bakın.Seçili değilse tıklayın altyazı görünecektir. Ancak videoyu indirerek izliyorsanız altyazıyı göremezsiniz. Siteden izlemeniz gerekir.

 2. avatar
    Mk 29 Mart 2021 19:37:36

  Azîz bey yeni bölüm var mıydı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.