---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kkondae Intern 2020 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Kkondae Intern 2020 (Kore)

  Kkondae Intern 2020 (Kore)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Ga Yeol Chan mezun olduktan sonra bir şirketteki ilk ofis işine girdi. Oradaki amiri Lee Man Sik, katı, eski okul tipi bir insanı ifade eden bir "kkondae" idi. Eski okul düşünme tarzını Ga Yeol Chan'a zorlayarak Yeol Chan'ın oradaki işini bırakmasına ve bir ramen şirketinde çalışmaya başlamasına neden olacaktı. Radikal planlaması ve agresif pazarlaması sayesinde çok çalıştı ve yıldırım hızında terfi etti. Yeol Chan şu anda ramen şirketinde satış ve pazarlama departmanının şefi olarak çalışıyor. Bu pozisyon, şirketteki en fazla gücü elinde bulunduruyor. Ga Yeol Chan bir gün kıdemli yaşta stajyer alır. O stajyer, ilk işinde ona çok zor anlar yaşatan Lee Man Sik.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   2.376

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.