---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Le Coup De foudre - Asya Dizileri
 1. Le Coup De foudre

  Le Coup De foudre

  35 Bölüm

  Zhao Qiao Yi ve Yan Mo, lise sınıf arkadaşları olabilir, ancak ortak oldukları tek şey sınıfta paylaştığı masa idi. Biri birinci sınıf öğrencisi, diğeri sefilce başarısız oldu, bu ikisi daha farklı olamazdı, ancak aralarında güçlü bir bağ oluşması uzun sürmüyor. Liseden sonra yurtdışında birlikte çalışmayı vaat eden bu olası çift, onlardan önce dünyaya sahip görünüyor . Ancak beklenmedik bir aile acil durumu Qiao Yi'yi planlarına geri dönmeye zorladığında, ikisi birbirinden ayrılır ve sonunda teması kesilir. Dört yıl sonra, uzun süredir kaybedilen arkadaşlar tekrar bir araya geldi ve eski alevler hızla yeniden alevlendi. Sonunda Yan Mo'ya olan duygularını kabul etmeye istekli olan Qiao Yi şehre taşındı, yıllar önce bıraktıkları şeyleri almaya kararlıydı; ama Yan Mo ile zaten bir ilişki içinde, Qiao Yi'nin aşkı başarısız olmuş gibi görünüyor. Ama bu gerçekten mi? Qiao Yi’nin haberi olmadan, Yan Mo eski dostunu ve onun için sahip olduğu duyguları unutmadı. Bu duygularını ifade edemeyen Yan Mo, eylemlerini ve duygularını gizli tutmayı seçer. Her zaman arka planda hareket eder, lise arkadaşına bakmak için yorulmadan çalışır; ama gerçeği anlamadan önce bunu daha ne kadar sürdürecek?
  8.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      7.460

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 我只喜欢你
  •  İlk Yayın Tarihi: 29.04.2019
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: Youku,Tencent Video
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.