---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Left Right 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Left Right 2022 (Çin)

  Left Right 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 34 Bölüm

  Bir çocuğun doğumu, sevgi dolu genç bir çiftin samimi ilişkisinde bir kırılma noktasına ve bir çatlağa neden oldu ve bir zamanlar sevgi dolu kampüs çifti sonunda kendi yollarına gidiyor. Yaşam vaftizinden sonra, kendi yaşam yollarında istikrarlı bir şekilde ilerlerler. Bununla birlikte, çocuğun ani lösemi başlangıcı, başlangıçta barışçıl bir şekilde bir araya gelen aileyi bozar. Boşanmış çiftlerin barışçıl hayatları, çocuklarının hastalığı nedeniyle farklılıklarını bir kenara bırakıp kadere karşı yeniden el ele vermek zorunda kalır. Birkaç ailenin kaderi bu nedenle yakından bağlantılıdır. Çocuğu kurtarma sürecinde yetişkinler de çocuk tarafından kurtarılmakta, geçmişle ve kendileriyle barışmaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.935

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.