---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Leh Bunpakarn 2020 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Leh Bunpakarn 2020 (Tayland)

  Leh Bunpakarn 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 14 Bölüm

  Plerngfah, gençliğinden beri insanların önceki yaşamlarını görme yeteneğine sahiptir. Ailesi, garip semptomlarını tedavi etmek için ABD'de yaşamaya karar verdi. Artık tuhaf görüntüler göremiyor veya rüya göremiyor. 20 yıl sonra, Plerngfah Tayland'da yaşamaya ve Kanal 6'da haber muhabiri olarak çalışmaya başladı. Eski izlere sahip birkaç bombalama, genç bir arkeoloji profesörü olan Sitang ile tanışmasına neden oldu. Sonra Plerngfah geçmiş yaşamları yeniden görebilir. Sitang'ın onun ruh eşi olduğundan emin ve onlar birçok yaşamdır birlikte. Ancak, önceki yaşamlarında kaosa neden olan düşmanlar, yine de onları bu dünyaya kadar takip eder ve Plerngfah ve Sitang'ı tekrar yaymak için yemin ederler.
  7.9
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    5.0   6.856

Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    14 Kasım 2020 22:34:36

  admin çok teşekkür ederim allah seni başımızdan eksik etmesin .dd

 2. avatar
    Berna 20 Kasım 2020 11:30:48

  Kom Faek
  2018 dizisinin çevirisini yaparmısınız admin

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.