---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Let the Love Begin 2015 (Filipinler) - Asya Dizileri
 1. Let the Love Begin 2015 (Filipinler)

  Let the Love Begin 2015 (Filipinler)

  İMDb : 5.0 26 Bölüm

  Çocukluk arkadaşı olan ve ebeveynlerinin tartışmaları nedeniyle ayrılan Erick ve Pia'nın efsanevi aşk hikayesidir. Kaderin karar verdiği gibi, Eric ve Pia tekrar buluşur, ancak şimdi genç olarak. Erick sonunda Pia'ya aşık oldu ve Pia bunu bilmiyordu. Ama Pia'nın üvey annesi Celeste ve Luchie, Pia'ya ve ailesine işkence yaparken, Erick Pia'nın onun için önemini kanıtlamak için nereye kadar gidebilir? Ve sonunda her ikisinin de efsanevi aşk hikayeleri için bir son seçmeleri gerektiği ve her kararın karşılık gelen bir sonucu olması gerektiği ortaya çıkıyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.390

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.