---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Let’s Fight Ghost 2021 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Let’s Fight Ghost 2021 (Tayland)

  Let’s Fight Ghost 2021 (Tayland)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  5 yıldır ölü olan liseli bir kızın hayaleti ile hayaletleri görme ve duyma yeteneğine sahip şeytan çıkarıcı bir kolej çocuğunun hayaleti hakkında bir birlikte yaşama komedisi. Yıllar içinde keşfettiği şey, onlara dokunup onlarla savaşabildiğidir, bu yüzden yarı zamanlı bir işe ihtiyaç duyduğunda ve yeterince para ödeyen bir iş bulamadığında, işe almak için bir şeytan çıkarıcı olarak çevrimiçi reklam yayınlamaya başlar. Reklamı: "Hayaletlerinle yüzleşecek. Kazanma şansı: bakir hayaletler% 80, bekar hayaletler% 40, çocuk hayaletler% 97, geri kalanı% 50. " Bir gece işe gider ve bir kız öğrenci hayaletiyle yüzleşir ve kavga sırasında kazara öpüşürler ve kıvılcımlar uçar. "
  8.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   5.277

Background
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Aliço 19 Nisan 2021 00:39:37

  Güzel dizi teşekkürler

 2. avatar
    Jimmy 7 Mayıs 2021 12:13:37

  Dizi biteli nerdeyse üç hafta olacak hala güncelleme yapmadınız son iki bölüm kaldı finali ne zaman vereceksiniz gecikmeyle alakalı açıklama yaptinizda ben mi göremedim bilemiyorum ?????

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.