---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Life is a Long Quiet River 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Life is a Long Quiet River 2022 (Çin)

  Life is a Long Quiet River 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 35 Bölüm

  Şanghay vatandaşları hakkında bir hikaye, hayatın bataklığında daha yakın olmak için farklılıklarıyla çalışan iki baldız Feng Xiaoqin ve Gu Qingyu'nun bakış açısından anlatılıyor. Feng Xiaoqin'in (Hai Qing) yeni gelinleri olmak için hamileyken Gu ailesine gelmesinden bu yana on yıl geçti. Ailenin en büyük kızı Gu Qingyu (Tong Yao), ona karşı her zaman temkinli olmuştur ve Feng Xiaoqin'in yüzünün her yerinde yazılı bir "hırs" olduğuna inanmaktadır. Feng Xiaoqin, kocası Gu Lei'yi ikiz kız kardeşi Gu Qingyu'dan bir ev satın alabilmeleri için borç almaya çağırıyor. Gu Qingyu, lüks bir ev satın alma planını açıklayarak akıllıca istekten kaçar. Gu Lei beklenmedik bir şekilde öldükten sonra, iki baldız arasındaki çatışmalar tırmanmaya devam ediyor. Bekar bir anne olarak Feng Xiaoqin çaresizdir, ancak karşılaştığı zorluklar onun gerçek potansiyelini fark etmesine izin verir. Bu arada, Gu Qingyu hayata karşı algısını yeniden şekillendiren birçok değişikliğe uğrar. Amansız yüzleşmeden karşılıklı anlayışa kadar, iki kadın, gelecek ne kadar zor olursa olsun, ailenin yükünü birlikte taşıyacak.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   3.968

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ela 17 Mart 2022 23:38:33

  Yeni tarihi dizi ne zaman gelir

 2. avatar
    Rmys 18 Mart 2022 00:03:51

  Once upon a time 2017 çin dizisini cevirir misiniz

 3. avatar
    Elif 18 Mart 2022 23:19:32

  Super..ne kadar hızlısınız, çok teşekkürler..:))

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.