---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Life of the white fox - Asya Dizileri
 1. Life of the white fox

  Life of the white fox

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Bir tilki iblis, ruhu incisinin yardımıyla kapalı kapılar ardında yetiştirir. Eğitimini tamamlayana kadar sadece birkaç gün kaldı, beklenmedik bir karşılaşma her şeyi mahvediyor. Tilki bir Samoyed ile karıştırılır ve ruh incisi pervasızca barikatlı genç kadının ellerine düşerken veterinere gönderilir. Açıldıktan ve tilki iblisinin üstüne düştükten sonra, Xia Kui ruh incisinin mülkiyetine girer ve onu Taobao mağazasında sahte bir antika eşya olarak satmayı planlıyor. Değerli incisini geri almak isteyen tilki iblis Bai Xiao, Xiao Kui'yi sadece ruh incisinin onu yeni sahibi olarak kabul ettiğini keşfetmek için evine kadar kovalar. Onu elde etmek için onu öldürmek isteyen Bai Xiao, Xia Kui'nin pişirdiği kırmızı kızarmış domuz karnının kokusuyla anlık olarak dikkati dağılıyor. Gözlerini çevresindeki yeni dünyaya açan Bai Xiao, birçok ilginç buluş keşfetti. Anlaşıldığı gibi, Bai Xiao, Tang Hanedanlığından bir gün uyanmış ve zamanın değiştiğini fark etmek için uyanmış bir tilki iblisidir. Xia Kui, Bai Xiao'yu birkaç gün daha yaşamasına izin vermeye ikna eder, böylece duygularını ezilmesine itiraf edebilir. Düzenlemeleri Xia Kui ve Bai Xiao'yu birlikte yaşamaya zorluyor. Onlardan habersiz olarak, ruh incisinin yeniden ortaya çıkışı, incileri kendi kazançları için çalmak isteyen tehlikeli yaratıkların dikkatini çekti.
  6.2
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    5.0   5.520

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.