---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Light on Series: Sisyphus 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Light on Series: Sisyphus 2020 (Çin)

  Light on Series: Sisyphus 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Zhang Hai Feng, kızı Duo Duo'nun ölümünden sonra polis memuru olarak görevinden ayrıldı. Ancak bir gün, bir seri cinayet davası, Duo Duo'nun ölümüne yol açan kaza hakkında yeni bulunan kanıtları ortaya çıkarır. Gerçeği öğrenmek için Zhang Hai Feng, seri katili takip etmeye başlar ve bu süreçte onunla birlikte ölür. Uyandığında kendini geçmişte bulur; ölümünden bir gün önce. Duo Duo'yu ölümünden kurtarmak için solucan deliğini kullanmaya karar verir. Sonunda, etrafındaki insanların derin gizli sırlarını ve 20 yıl önce dikilmiş olan komplo ağını çözmeye başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.614

Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Eymen 10 Eylül 2020 17:03:09

  Merhaba mai sin rai fai sawat dizisini yukler misiniz Aziz bey bu dizinin ing altyazısı var heryerde rahat bulursunuz lütfen eng alt yazılı her diziyi yukluyorsunuz bunuda yüklersiniz

  • avatar
     admin 10 Eylül 2020 17:16:02

   Thai dizilerinin, bir proje olarak altyazı çalışmasını yapıyorlar.Videolara altyazıyı gömüyorlar ve altyazı İngilizce oluyor.Birçok yabancı site aynı videoları alıp ekliyorlar.Ben de bir yabancı site kuracağım. Videoları nereden aldıklarını biliyorum.Videoları alıp siteye ekleyeceğim. Türkçe’ye çevirmek için altyazı dosyası olması gerekir.Gömülü altyazıyı videoadan almak için özel bir çalışma yapmak gerekiyor.Sizin de söylediğiniz gibi, her yerde altyazı var ama aynı video var.Altyazı dosyası yok. İngilizce altyazılı videoyu ben de eklerim, hem de hemen eklerim. Çeviri işi biraz zor.

   • avatar
      Ayşe 10 Eylül 2020 21:22:54

    Bu thai lar niye boyle yapıyor çinlilerden ne guzel hemen ceviri yapılıyor thai dizileri çok güzel ama ulaşılması zor demekki admin bşr nazımız sana geciyor diğer sitelerde ancak pişirdiklerni yiyebilyrz helal et hakknı??

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.