---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lion Pride (Tayvan) - Asya Dizileri
 1. Lion Pride (Tayvan)

  Lion Pride (Tayvan)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  İki öğretmen öğretim ve yaşam hakkında kutupsal karşıt bakış açılarına sahiptir. Wang Qiang Da, önündeki her şeye mantık ve muhakeme ile yaklaşan bir matematik öğretmenidir. Wang Qiang Wei, aynı özel merkezde tarih öğretmeni olup, öğrenmeyi ve insanları mutlu etmeyi sevmeyi önemsiyor. Qiang Da ve Qiang Wei bir suçla bir araya geldiklerinde, olanların dibine ulaşmak için birlikte çalışmaları gerekir. Süreçte kendileri hakkında ne keşfedecekler?
  6.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   4.351

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.