---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Live On 2020 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Live On 2020 (Kore)

  Live On 2020 (Kore)

  İMDb : 5.0 9 Bölüm

  Baek Ho Rang (Jung Da Bin) lisedeki en popüler kızdır. Herkes onun arkadaşı olmak ister ve bütün erkekler onun kalbini kazanmayı hayal eder. Ünlü bir şekilde uzak olmasına rağmen, aynı zamanda sosyal medyada da bir yıldızdır - görünüşe göre tüm okul her gönderisini takip ediyor. Ancak gizemli bir kişi internete girdiğinde, hazırlıksız yakalanır. Bu kişi, Baek Ho Rang’ın en derin sırlarını biliyor gibi görünüyor ve görünüşe göre, sonsuza dek gizli kalmayı tercih ettiği her türden bilgi ile donanmış durumda! Cevaplar için çaresizce, okulun yayıncılık kulübünün titiz, sağ görüşlü başkanı Go Eun Taek'in (Hwang Min Hyun) yardımını arar. Ancak, yardımını alabilmek için düzenli bir kulüp üyesi olması gerektiğini keşfeder - bu, sonunda onu asla arkadaş olarak görmeyeceğini düşünmediği bir grup öğrenciyle bir araya getirir. Çevrimiçi posterin gizemini çözebilir mi? Ve kulübe katılmak sonunda romantizme yol açabilir mi?
  9.2
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   3.616

Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    . 19 Kasım 2020 11:15:52

  2.bölüm ne zaman gelicek

 2. avatar
    2 Aralık 2020 16:10:48

  3.Bölüm ne zaman gelirr

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.